Co se mi honí hlavou...

18. května 2010 v 14:54 | kinixuki |  Myšlenkové pochody
...už nějakou dobu. Poprvé mě to napadlo asi před měsícem a pokaždý když si an to znova vzpomenu...tak je to vždycky horší. Já...přemýšlím o tom jaký by bylo přejít na jinou školu. Poslední dodobu jsem totiž úplně v háji s časem i se známkama. Naštěstí rodiče skoro už nezajímá jaký mam známky...ale bojim se že jakmile se mi ty čtyřky začnou množit tak už to bude horší. Gympl mi přijde tak trochu nanic. Nepřijde mi zas až tak zbytečný, ale pro mě...poslední dobou po nás toho chtějí tolik, že to už vyžaduje domácí přípravu, jinak budou známky nejlíp u trojek. A já se doma připravovat nemůžu, protože musim kreslit. Na učení prostě neni čas. Možná to zní divně, protože tohle by se přece nevyřešilo jinou školou...ale tam by toho alespoň nechtěli tolik jako na gymplu.

Dneska to na mě dolehlo po tom co jsem dostala velmi nehezkou známku ze zkoušení a úplně zvorala písemku...a celý zbytek hodiny (po té písemce) jsem nebyla schopná se usmívat. Na druhou stranu...v zápisníčku mi vyrost houbový les abych se tam nerozbrečela xD Nejpíš by to byl docela trapas, už kvuli tomu že by si ostatní mysleli že je to kvuli tý písemce. (asi tak jako minulý rok...neměla bych tak fňukat. Ale už jsem nefňukala víc jak dva měsíce! A vůbec, ani doma v soukromí! 8D  *headdesk* ). Celou cestu ze školy jsem přemýšlela o co všechno by jsem přišla, kdybych šla na jinou školu. Během posleldního roku se mi úplně převrátilo pořadí věcí co jsou pro mě důležitý a obrázky...jsou na prvním místě.  Skoro vůbec by mi nevadilo rozloučit se se spolužákama. I když jsme úžasná banda. Dokonce jsem je v průběhu tohohle roku začala mít vážně ráda. Ono...je tam toho hodně, ale mě by to nejspíš tolik nevadilo. Teď jsem si tím na 99% jistá, uvidíme jak na tom budu po usilovném týdnu přemýšlení.

Akorát...nevim jak to říct rodičům. Pochybuju že to pochopí, zase přijdou s tim že si to rozmyslim a že tohle narozdíl od pár dalších věcí je opravdu důležitá věc. A přitom jsem si už nic důležitějšího za poslední rok nerozmyslela. A pak přijdou s tim že tady v okolí není žádná obrázkovitá škola, že bych musela dojíždět někam strašně daleko. Ale mě by to taky nevadilo. Vstávání ve čtyři...pro obrázky bych to udělala (je mi jedno že bych kreslila i nějaký naprosto nesmyslný zátiší, mě zas tak nesmyslný nepřijde...hodí se. A moc. Závidim všem kteří mají možnost tohle dělat častěji než jednou za dva měsíce).

Už zase nad tim přemýšlím jako kdyby to bylo něco jó dobře, ale pak si to ještě rozmyslim. Ale tohle je vážně vážná (xD) věc :/ Jestli chci něčeho dosáhnout (ehm, dokázat se uživit ilustrováním) tak bych měla začít jednat. S naším gymplem nemam vůbec tolik času kolik bych potřebovala. Možná byla obrovská chyba že jsem začala kreslit teprve v osmé třídě, v devítce trochu víc a teprve teď jsem se odloučila od kreslení jenom anime obrázků. Je toho strašně moc co potřebuju dohnat a neni čas. A to chci na nějakou moc dobrou vysokou. Možná bych se měla už pomalu začít koukat po tom co je na výběr.Tak. Tolik k věci která mi udělala "méně veselou" náladu na celou jednu hodinu. Po odchodu ze školy a myšlenkou na zítřejší volnou jsem už zase strašně vysmátá =D A naíc jsem poprvý tenhle rok (myslím že i školní) šla z města domů pěšky. Původně chodím právě do města ze školy pěšky...no, někdy v blízké době bych to mohla zase dát celý pěšky. Jsou to jenom necelé čtyři kilometry...(vzdušnou čarou sotva 2 xD) No, mohla jsem cestu využít k přemýšlení o příběhu, místo přemýšlením o změně školy. Nedávno jsem se přistihla jak měním dokonce i úplný základ. Je to ještě lepší! Je tam víc strašáků! (čti: duchů) A nejspíš tam bude postava jménem Kiwi. Nemáte taky tak rádi kiwi? Ovoce i ptáčka? Ptáčci jsou úžasní. Začínám to trochu chytat od shirotsuki. Ptáčci, kočky, stromy...když ono je to ale vážně úžasný. Mraky mam naštěstí svoje...teda doufám xD


Mno, zítra nemá naše třída vyučování kvuli maturitám. Takže můj zítřejší program kreslit, kreslit podle tý knížky o anatomii, kreslit tu věc na výtvarku, dokreslit myšlenkovou mapu na výpočetku, pročíst si jeden "blog" od shirotsuki (dneska jsem na internetu našla nějaký "blog" který používala spíš pro školní účely...ale má tam i skici! 8D), ještě chvíli kreslit a pak jestli mi zybde čas udělat rozhovor na němčinu. Nestihla jsem to o víkendu (protože jsem kreslila), dostala pětku a němčina je jeden ze spousty předmětů ve kterých plavu tak že by se špatné známky opravdu nehodily. Nesnášim němčinu. Proč nemůžeme mít jenom jeden cizí jazyk...

Cha, a teď uvidím jestli se mi články vážně nezobrazujou na halvní stránce ale jenom ve výpisu >:D

Proč jsem začala v psoeldní době psát místo článků slohovky T^T
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yone Yone | 18. května 2010 v 15:10 | Reagovat

Přestup k nám! Přestup k náááám. :D
Jéééé... to by bylo tak skvělé. Sice je moje škola úplně k ničemu, ale alespoň se tam kreslí a všecky ostatní předměty (vyjímaje Dějiny Výtvarné kultuy. To je horror) jsou hrozně v pohodě. (hodí se tak na dohánění probdělých nocí) Přestup k náám. (myslím, že by ti to vyšlo... ještě se vetřít do příštího prváku. Nás bylo na grafice třeba na začátku devět. A teď je nás jedenáct.
To by bylo tak skvělé! Až na to, že je to v Praze. *zasnila se*

2 Majda Majda | 18. května 2010 v 15:51 | Reagovat

Zlato, to je nejlepší udělat z lidí, co podělali matiku blbce protože si nechali zkazit náladu známkama a pak se málem rozbulet při biologii po zkoušení :) Vyber si.

3 Lucy Lucy | E-mail | Web | 18. května 2010 v 15:58 | Reagovat

Pokud tě ta škola nebaví, tak by pro tebe možná přece jenom bylo lepší, kdyby jsi přestoupila na nějakou s výtvarným zaměřením a tam by se ti snad vedlo lépe. Tak hodně štěstí :)

4 kinixuki kinixuki | Web | 18. května 2010 v 16:07 | Reagovat

[2]: Já se nerozbulela! D:< já se tomu celou dobu smála! Ale vážně! Měla bych zapracovat na tom aby nějaký věci vypadaly tak jak to myslim...tahle věc mě chytla až po tý chemii xD
Já jsem z tebe neudělala blbce :( (že ne? D: promiiiiiň...) a navíc...vy jste měli náladu zkaženou celej den...

5 Majda Majda | 18. května 2010 v 16:17 | Reagovat

[4]: Já nepíšu že ses rozbulela, píšu tam "málem" ;) Popisovala jsi mi tam jak jsi z toho nešťastná a tak, zamlouvala jsi to až později.. ale jo, je fakt, že tě to rychle přešlo, rozhodně rychleji než mě matika (to bude možná výsledek právě toho rozdílnýho přístupu našich rodičů:(  )
No, s tím blbcem.. určitě to nebylo záměrný, ale měla jsem z toho přibližnej pocit xD (já to neberu ve zlým)

6 kinixuki kinixuki | Web | 18. května 2010 v 16:54 | Reagovat

[5]: Nešťastná, ale tlemila jsem se už zezačátku...nebo ne? xD

7 Majda Majda | 18. května 2010 v 19:27 | Reagovat

[6]: Ne xD

8 kristyyyna kristyyyna | Web | 20. května 2010 v 8:14 | Reagovat

měla by jsi teda přestoupit na jinou školu, když ti gympl nevyhovuje, čím dřív tím líp, rodiče to pochopí pokud jso alespoň trochu rozumní. Jak je daleko ta výtvarná škola?

9 kinixuki kinixuki | Web | 20. května 2010 v 13:02 | Reagovat

[8]: Ta dálka je asi největší problém...co já vim tak nejbližší je až v Praze, takže...asi 90 km? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama