Divnosti

3. června 2010 v 18:46 | kinixuki |  Myšlenkové pochody
divnosti
(zatím se držím obrázku u každého článku! jupí!)

Nálada která mě popadla včera večer a naštěstí zhruba po hodině odešla. Aby se vrátila tak na čtvrt hodinku dneska. Byla to dlouhá hodina a čtvrt kdy se mi nechtělo smát se tolik jako jindy :/ Bylo to asi...zklamání. Jednou mě napadla taková divná věc - přes blog si najdu nějaký lidi, se kterýma si vážně porozumim. No, a místo toho jsem narazila na hromadu lidí, co o sobě říkají jak moc jsou nenormální. Vykřičím si to takhle dopředu než mě to znova popadne (což se snad už nestane...plosím toho strašáka co mi to způsobuje aby s tim šel za někym jinym *věří že nálady způsobujou duchové co kolem nás poletují*). Včera jsem s nějak nemohla vyrovnat s tim že ať se snažim udělat cokoliv jedinečnýho (hehe, těžká věc, hlavně se mi to nejspíš ještě tak úplně nepovedlo), lidi to prostě přejedou a něco napíšou...kdyby něco napsali. Něco lepšího než to je úúúúplně bezvaaaa. Když ne nic jinýho, apoň kritiku...ale občas přemýšlím and tím že mam nějak...jak to říct: Problém s reklamou? =D (teď se tomu děsně tlemim) Ale vážně. Když už nějak donutim lidi, aby si to přečetli, málokdy se dočkám nějaké zpětné reakce. Koukala jsem že je to méně než obvykle.
A teprve dneska, po dlouhé době mě napadl nějaký smysluplný důvod proč tomu tak je. Který samozřejmně bude naporstá hovadina =D Jestli sjem se konečně trefila do nějaké ze svých vlastností u které sy myslím že jí má většina lidí a doopravdy tak tomu je, tak většina lidí odpovídá hlavně na články, ve kterých se nějak dokáží ztotožnit s autorem. Víte co myslím. Takže by se tu nabízela možnost, že se se mnou nedokáže skoro nikdo ztotožnit, protože jsem na všechny ostatní moc divná =D Už jsem se stimhle párktát setkala, například u obrázku co jsem dlouhou dobu dělala na počítači, nakonec nedokončila, asi právě kvuli tomu, že mi máma řekla, že se jí ten nápad obrázku moc nelíbí. Ne že by to bylo hnusný nabo tak nějak, ale prostě to působilo divně.Zajímalo by mě jestli je to pravda.
Mimochodem, ten obrázek nahoře má vyjadřovat jednu věc....která se blbě popisuje. Možná je v tom trochu emoušovství. Jestli vám ty potvůrky kolem mě (poznali jste mě, že jo...) přijdou divné a svym způsobem trochu odpudivé (není to moc vidět, ale málokterá má dvě oči), pak bych mohla mít pravdu i s tou druhou teorií - úplně jsem přestala filtrovat nápady a pouštím na papír i to, co jsem předtím označovala jako za "moc šílené" a vám to přijde divné, protože všechny moje myšlenky jsou divný. Yeaaaah.
Tohle neměl být něco jako emocionální výlev, i když to někde může tak vyznít. Pamatujte na to, že to píšu s velmi usměvavou tváří =)Při včerejším hraní jedné nejmenované hry (Dynasty Warriors 6) jsem došla k tomu, že Sima Yi je naprosto úžasný člověk. Při začátku jeho příběhové linie jsem ho skoro nepoznávala (byl i ve hře co jsem hrála předtím). Byl stále velmi chytrý, dokonce ještě krásnější, hlavně díky krásnému milému úsměvu, který jsem si do té doby na něm nedokázala představit. Takový pohodový cestovatel s lehčím odstupem...docela jsem koukala co to s nim udělali. Jednou mu ale jeden človíček řekl, že chce sjednotit celou Čínu a Yi dostal úžasný nápad. A pak už se začínal vracet povahově přesně tak jak jsem ho znala, až úplně zešílel. Myslim že to bylo naprsoto jasné když ke konci poslední mise zařval něco jako "Já budu císařem všech tří zemí a sjednotím Čínu! Mwahahahaha!" Ten krásný šílený výraz v očích. Jak já ho miluju. Zjistila jsme že mě fascinují tyhleti inteligentní šílenci. Jakmile se někde objeví, okamžitě se stávají mojí oblíbenou postavou. Když nad tím přemýšlím...vážně je to pravda. Ať už byli zezačátku klaďáci nebo ne...*vzpomíná na postavu šíleného paladina co kdysi vytvořila*
Měla bych se vzpamatovat, protože jamile se dostanu blízko nějakého tohohle šílence, rozhodně nedopadnu dobře. Takže si přečtu druhý díl Utkané cesty...kde hrají tihle šílenci docela důležitou roli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Já | Web | 3. června 2010 v 18:57 | Reagovat

Moc krásný obrázek...
btw: to vedle té (mimochodem velmi roztomilé) příšerky je kondom? :D
...Na co já nemyslím, že? :D :D :D

2 Míša Míša | 3. června 2010 v 19:14 | Reagovat

Myslím, že tě celkem chápu. To co mě od blogování vždycky odradilo bylo právě to, že k článku, který jsem napsala jsem nenašla žádný smysluplný komentář. Jak říkáš byly to komentáře na téma, jak je ten článek úžasný a nebo nějaká reklama...Jinak kresba je moc zajímavá, líbí se mi právě tím, že ty postavičky nejsou zobrazeny zepředu, a tak můžeme zapojit fantazii. :-)

3 kinixuki kinixuki | 3. června 2010 v 20:40 | Reagovat

[1]: xD To mě nenapadlo...ale je fakt že se to tomu docela podobá :-D

4 Yone Yone | 4. června 2010 v 14:39 | Reagovat

Mě ta stvoření klem tebe (poznala jsem tě na první pohled) přijdou roztomilá. :3 Ale možná, že kdybych je potkala v reále, tak by mi tak nepřišla. Obrázek se mi líbí... jak jinak. :3

Hmmm.. nefiltrovat myšlenky a házet na papír to, co se mi prohání hlavou... o to se taky pokouším. Já jsem totiž zjistila, že ty myšlenky filtruji nějak automaticky... prostě si říkám, že to snad ani nemůžou být moje myšlenky... a nechci, aby se ve mě někdo zklamal. Jsem hrozná...

Hmm... tyhle pocity chápu. I když lidé, co chodí ke mě na blog se ke článku většinou vyjádří. Možná, že jsem jenom děsně neoriginální... i když možná je to taky tím, že já na blog nepíšu všechno. Kolikrát jsem smazala celý článek jenom proto, že jsem si uvědomila, že tohle už je fakt ujetost. Přeci si nemžu psá na blog věci, které chápu jenom já?

Haha... jsem hrdá na to, že jsem asi jediný člověk, co se vždycky pokouší reagovat na všecky části článku.

Ta postavy ze hry vypadá sympatickz. Taky miluju tyhlety psychouše. Záporáci, co jsou nejdřív klaďáci a potom jim hrábne a stanou se z nich záporáci jsou nejlepší! Jooooo....!
Ať žijí inteligentní psychoušiiiii....

někdy je mi líto, že ty tvoje hry nehraju. XD

5 kinixuki kinixuki | 4. června 2010 v 19:53 | Reagovat

[4]: Jsem ráda že se ti líbí věc která nevznikala déle než 15 minut :-D
Na blog si můžeš psát to co chceš :) Dokud to u tebe nedopadne tak jako u mě (meeeega dloooouuuuhý slooooohovky) nikomu to vadit nebude :-D
"...a potom jim hrábne" :3 Jestli chceš můžeš si to nejlepší z celý hry pustit :-D http://www.youtube.com/watch?v=CqjkqsqbB_g (že má úplně úžasný drápky! Já je chci taky!)

6 Yone Yone | 4. června 2010 v 20:09 | Reagovat

[5]: Hmmm... zajímavé. :3

7 Yone Yone | 4. června 2010 v 20:10 | Reagovat

[5]: Jo.. drápky jsou luxusní. :D

8 kinixuki kinixuki | Web | 4. června 2010 v 20:32 | Reagovat

[6]:[7]: Úúúúúplně zešílel 8D *pořád chce drápky...zařadila k částečnému zestromovatění a masce* ...moje představa mi připomíná moje stromový duchy...(kteří se nějak sami od sebe vyskytli v příběhu...ale nemůžu si to bez nich představit)

9 Yone Yone | 5. června 2010 v 19:51 | Reagovat

[8]: Stromový duchové jsou fajn. :D

10 ANA ANA | Web | 9. června 2010 v 22:00 | Reagovat

Mně se ty tvoje obrázky líbí. Viděla jsem zatím jen tyto dva, protože se docela špatně orientuju v tvém blogu...chce to čas. K těm obrázkům - nenech se odradit svou mámou a jejími poznámkami, že se jí to nelíbí.Většina maminek chce mít svoje děti pěkně zaškatulkované a srovnané a co se vymyká z jejích představ, se snaží nacpat pěkně zpátky... to chce jen čas. Koneckonců, maluješ ty a ne tvoje mamka.
K tomu článku - určitě jsi našla hodně lidí, kteří o sobě píšou že nejsou normální. V podstatě si myslím, že jsou hodně normální, ale na blogu můžou trochu rozjet svou fantazii... Co se týká komentářů, vždycky najdeš takový, který je reklamní a autor komentáře se nenamáhá s přečtením tvého článku. Můžeš se nad tím rozčilovat, můžeš to ignorovat nebo rovnou smazat. Taky můžeš komentáře moderovat a pouštět na veřejnost jen ty, které se ti zdají být vhodné...

11 kinixuki kinixuki | 10. června 2010 v 17:21 | Reagovat

[10]: :-D k dalším obrázkům je to pak přes kreslení
Já svojí mámě docela věřim...ona neřekla že se jí to nelíbí, ale jenom že ten nápad je prostě...nesympatickej (mno, byl tam veeelký černý strašák...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama