Nostalgie? Asi...

29. června 2010 v 17:49 | kinixuki |  Myšlenkové pochody
cink
Chtěla jsem sem ten obrázek dát, tak jsem ho sem dala. A je mi úplně jedno že je špatně nakreslený, protože mě se to líbí. Je mi jedno že to má malé ruce, protože oni v reálu ty ruce taky nejsou zas až tak obrovský (ale ani ne takhle malý =)). Je mi jedno, že je tu spousta chyb, protože už mě nebaví se pořád stresovat tím že mi tamto zase nejde, přitomže zvládnutí těch věcí mi zabere roky. A je mi úplně jedno, že jsem to původně kreslila jako chlapa a skončilo to jako nová ptačí holka do příběhu, která se jmenuje Cink. A bude mít přezdívku Rolnička.

Dneska jsem se jen tak z legrace podívala na svůj starý blog. A žasla jsem nad tím, jak krátké jsem dokázala psát články. Žádný slohovky, prostě se mi chtělo něco napsat, tak jsem to napsala, bez jakéhokoliv přemýšlení. A teď jsem začala psát slohovky, které se podobaly mému deníčku. Už mě to nebaví, psát o všem co se mi stane nebo nad čím přemýšlím. Stejně se to málokomu chce číst, že? =) A já ani nejsem ten typ člověka co by něco takového říkal v reálu.

A už zítra začínají prázdniny! Takže se vrátím naplno k příběhu (protože ten svůj zákaz jsem stejně už několikrát porušila) a jako první věc co udělám bude, že si prohlídnu svoje staré obrázky. Sice vypadají ještě příšerněji než to co kreslím teď , ale je v nich něco...něco co těm novým chybí. Všechno proberu a snad to něco najdu. Najdu, vytáhnu, obejmu a vrátím tam, kde to má být.
To něco asi nechybělo jenom příběhu. Něco jsem někde nechala i já, ale teď jsem to něco potkala a zase se s ním skamarádila =] Je to krásný pocit.

Nakonec si můžete zde pustit jednu z mých pár oblíbených "ptačích" písniček. Oficiální žánr je trance, ale...je to takové hodně uklidňující. Nějak mi začínají vadit agresivnější písničky. A to jsem si myslela že mi nidky nezačne vadit většina trancu...

Dva články za sebou s podobným názvem...no nazdar...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yone Yone | 29. června 2010 v 18:56 | Reagovat

Holka? Ale vypadá jako kluk... myslela jsem si to. :3
Rolnička je rozkošné jméno. :D Takové.. zvonivé. Mám ráda zvonivé věci. :3

No jó.. prázdniny začínají pozítří. O_O fakt mi to nepřijde....

Krátké články... to jsem taky dřív zvládala... XD A teď takové sloháky. XD I když pořád kratší než tvoje. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama