Červenec 2010

A už poosmé na dva týdny pryč

30. července 2010 v 17:51 | kinixuki |  Myšlenkové pochody
zaléváme
Jednou jsem viděla jak jeden moc chytrý človíček přirovnával svůj příběh ke stromu. Možná jsem to od něj chytla (nejspíš jako všechny ty ostatní věci...) ale od začátku prázdnin jsem začala svůj příběh krelsit jako semínko, co začíná rašit ze země. Jak vidíte, ke stromu to má ještě hodně daleko.

Jsem nějaká táborová povaha. Už poosmé pojedu na tábor, to znamená dva týdny bez rodičů, internetu, tabletu, se spoustou stromů, chatek a výletů! Yapí! Není nic lepšího. Těšila jsem se na tábor celý rok, ale když je už za dveřma, trochu se bojím. Minulý rok to bylo bezpochyby nejlepší, takže jsem se podvědomě těšila na to, že to prožiju znova. Ale hrozí mi pár věcí, u kterých jsem si nemyslela, že mi vůbec můžou hrozit. Vzhledem k tomu že se mi celý rok o táboře zdálo praktický každý týden minimálně jednou jsem to měla čekat. Když se mi totiž zdá o něčem, co chci, nidky se to nestane :l

Siesta

25. července 2010 v 20:20 | kinixuki |  Fox tail - obrázky

Obrázek na DA tu.

Konečně jsem zase jednou nakreslila příběhoidní obrázek. Sen se válí na stromě! 8D (Sen je zde japonského původu, ale česky to zní taky hezky =D) Sen! Kdysi byl jednou z mých nejoblíbenějších postav a měl hodně důležitou roli v příběhu. No...a pak jsem na něj tak nějak pozapomněla. Ale teď je zpět! A v hlavní trojici hrdinů, protože ho mam moc moc ráda. Ty potvůrky co vypadají jako krevety s křídlama se jmenují Wik-Wikové a můj brácha si je moc oblíbil. Ten den kdy je poprvé uviděl jsme společně v noci snili o tom, jak nám jeden Wik-Wik lítá pod lustrem stále dokolečka.

Čas spamu! Snad mi to vydrží.

21. července 2010 v 13:41 | kinixuki |  Myšlenkové pochody
vílí les
Tak jsem si zkusila konečně jednou načmárat jak zhruba si představuju Vílí les, což je jedna lokace v mém příběhu. Jsou tam...velké stromy. A nějaké domečky, které asi takhle vypadat nebudou. No nic, aspoň jsem konečně něco zkusila = )

Jsem zpátky z Řecka! Rozhodně se mi nebude stýskat po mravencích, kteří byli opravdu všude, a taky se mi nebude stýskat po agresivních řeckých komárech. Hahaha...měli by jste vidět moje nohy. Nebo radši ne. Z mých 51 štípanců jich je kolem 45 na nohou. A ne jen tak ledajakých, jsou to krááásně červenofialové fleky. Nějakou dobu se budu stydět chodit mezi lidi ve čemkoliv kratším.

Já mám příběh!

12. července 2010 v 12:14 | kinixuki |  Myšlenkové pochody

příběhování fail
Co to? Proč je tu tahle nečitelná věc místo nějakého aspoň trochu hezkého obrázku? Důvod je ten, že...za celých deset dní jsem nenakreslila skoro nic. O tom zybtku bude celý tento článek.

Ptačí noční můra

1. července 2010 v 17:55 | kinixuki |  Fan Art

Obrázek na DA tu.

Už jsem si myslela že tenhle obrázek se potká s pár jinými obrázky ve složce pro nedokončené =) Chtěla jsem dneska už dělat něco co by se vztahovalo k vlastnímu příběhu, ale tohle jsem měla rozdělané už od víkendu...a navíc jem to dělala už napodruhé. Ta první verze byla někdy z dubna nebo tak nějak...a vypadala příšerně =D
Je to fan art na ParaShi, což je úžasná věc na které jsem nějakou dobu byla závislá, hodně mi pomohla s předtsavou vlastního příběhu, ale po nějaké době jsem nevědomě začala něco i kopírovat, takže jsem se od toho musela nějak odtrhnout =) Ta postava se jmenuje Tenrou, i když mu všichni na ParaShi fóru říkáme Ten, a má strach z ptáků. A stále sebou nosí Karakasu (ten deštník s okem)