A už poosmé na dva týdny pryč

30. července 2010 v 17:51 | kinixuki |  Myšlenkové pochody
zaléváme
Jednou jsem viděla jak jeden moc chytrý človíček přirovnával svůj příběh ke stromu. Možná jsem to od něj chytla (nejspíš jako všechny ty ostatní věci...) ale od začátku prázdnin jsem začala svůj příběh krelsit jako semínko, co začíná rašit ze země. Jak vidíte, ke stromu to má ještě hodně daleko.

Jsem nějaká táborová povaha. Už poosmé pojedu na tábor, to znamená dva týdny bez rodičů, internetu, tabletu, se spoustou stromů, chatek a výletů! Yapí! Není nic lepšího. Těšila jsem se na tábor celý rok, ale když je už za dveřma, trochu se bojím. Minulý rok to bylo bezpochyby nejlepší, takže jsem se podvědomě těšila na to, že to prožiju znova. Ale hrozí mi pár věcí, u kterých jsem si nemyslela, že mi vůbec můžou hrozit. Vzhledem k tomu že se mi celý rok o táboře zdálo praktický každý týden minimálně jednou jsem to měla čekat. Když se mi totiž zdá o něčem, co chci, nidky se to nestane :l


Přemýšlela jsem jak by to vypadalo, kdyby se pokazilo všechno, co se dá. Jako první mě napadlo, že by to byla ztráta času. Ale...co jinýho bych dělala? Seděla doma? Ano, seděla doma a kreslila si. Doma? Zavřená? To ani náhodou. Dokud budou tábory v přírodě tak se všechno pokazit nemůže. Občas se hodí přemýšlet nad tím co by bylo doopravdy kdybych něco udělala jinak. Nechápu, jak jsem na to mohla zapomínat.

Nevím jak často budu moct kreslit a už vůbec nevím jak to bude s příběhem (dělalo mi dost velký problémy psát na papír i když nebyla šance že si to může někdo přečíst), snad toho ale udělám dost a nebudu na to vzpomínat jako na "děsnou nudu" (jeden takový tábor už ve vzpomínkách mám xD).
Takže kdyby náhodou někdo z vás co to tu čte jel zítra (já vím že ne...) do Opárna, budu tam =)

Ou, nechci vidět tu tunu zpráv na DA až se vrátím....jenom po týdnu pryč mi přebírání zabralo asi hodinu....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yone Yone | Web | 31. července 2010 v 19:26 | Reagovat

Jaj... jsi ještě lepší než já! :D Já byla jen na sedmi táborech a už se na žádný nechystám (neb jsem ve věku, kdy by mě tam vzali pravděpodobně jen jako pomocnou vedoucí a příští rok mi bude 18... to už vůbec nepůjde. :3)

No, doufám, že to ztráta času nebude (myslím, že tonehrozí) a že stihneš něco udělat pro svůj příběh. ^_^
Jaaj... dva týdny v přírodě. :3

2 Lily of the valley Lily of the valley | Web | 1. srpna 2010 v 16:50 | Reagovat

No jo, tábory:) Jezdím na jeden už deset let:D Stanový tábor, kdysi Orlické, teď Krkonoše... Pohádka. Miluju to tam, takže asi chápu, jak moc se těšíš. Ale mám potěšující zprávu - taky jsem se moc těšila a MOC jsem si to užila:D Jde to, i když to většinou zklame, tak tábory jsou něco, na čem si každej najde pozitivní stránku.

Obrázek je vtipnej. To je konev?:D Jo, koukám že jo.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama