Srpen 2010

Blogovat či neblogovat...

29. srpna 2010 v 13:53 | kinixuki |  Myšlenkové pochody
rybičky
Já vím že krelsím nohy jako špejle. Pracuje se na tom :>

...je přesně to co se mi už nějakou dobu honí hlavou. Lépe řečeno asi měsíc. Hodně jsem přemýšlela o tom proč sem píšu. Zezačátku to bylo jasný, chtěla jsem mít co nejvíc lidí co by sem chodili, co by hezky komentovali apod., to chtěl asi každý a spousta lidí to chce pořád. Takže jsem psala všechny možný kraviny, jakákoliv myšlenka, co mě napadla. Většinou to mělo asi tak stejnou odezvu jako kdybych to napsala do svých ehm..."myšlenkových sešítků". Občas mě ale napadne něco, o co se chci podělit se světem a to...nějak zaniká v tom ostatním. Asi pořád chci hezké komentáře, ale teď už rozhodně v jiném smyslu. Možná něco konstruktivního? Já nevím, asi mě už nebaví se všechno učit sama a chci poradit. Ale jak to vypadá tihle lidé sem buď vůbec nechodí, nebo raději nic nepíšou =] Mám na lidi smůlu a vždycky jsem jí měla. tohleto se jinak vysvětlit nedá = )

Velmi pravděpodobně s blogem neskončím. Bylo by mi toho později určitě líto. Navíc bych teď už snad konečně mám na to, abych dokázala k blogu zase přistupovat jako k místu, kam si ukládám ty nejzajímavější myšlenky, ke kterým se budu vracet a vůbec mě nebude zajímat jestli někdo komentuje =D Zní to strašně, ale myslím, že ve skutečnosti spousta lidí takhle k blogu přistupovat neumí. Aneb blog je pro mě, ne pro ostatní. Oni jsou jen návštěvníci.

Asi to bude vážně tím, že chci někoho, od koho se můžu učit a normálěn si s ním povídat...ne že bych kreslila nějak úžasně, takhle přesně jsem to nemyslela ale někoho na...stejné mozkové frekvenci?

Konec negativního článku! = D To jsem se zase jednou vypsala...

***

Dneska jsem zase našla jednoho symptaicky kreslícího človíčka. Něco sjem si četla a tam bylo jméno, tak jsem to okamžitě hodila do Googlu. Vyjelo mi toto. Následujících pět minut jsem na to koukala s D: výrazem. A k tomu všemu jsem po pěti minutách zjsitila, že ten človíček má DA a že je to přesně ten človíček, kterého jsem si přidala asi tak před dvěma týdnama a ještě si nestihla projít celou jeho galerii. A to už vzniknul D8 výraz.

A také se plně vyvinula touha koupit si nějaké kvalitní vodovky a začít s tím experimentovat, protožože ty výsledky co občas vídám na DA jsou úžasné.

Pozorovatel

28. srpna 2010 v 20:53 | kinixuki |  Fox tail - obrázky

Obrázek na DA tu.

Sedí tu ptáček a jmenuje se Nantu. Rád pozoruje a...to je všechno co napíšu. Design je velmi čerstvý, sice jsem Nantua poprvý načmárala asi před půl rokem ale oblečení a jméno dostal teprve před týdnem. A hned jsem si ho oblíbila =o)

Hodně jsem se bála oněch korun v pozadí. Nakonec ale právě to mě bavilo nejvíc. Po všech možných vlasech, peříčkách, ohybech, listech, kůrách a šutrech to bylo krásné velké místo na volné čmárání téměř bez přemýšlení.
Rychlokurz kreslení korun stromů! Pusťte si oblíbené písničky, sežeňte si třesoucí se ruce a čmárejte tečky. Nejlepší je to s minitanečkem na žídli = D

Něco je špatně?

26. srpna 2010 v 14:33 | kinixuki |  Fox tail - obrázky

Obrázek na DA tu.

Yop, jsi vzhůru nohama =)

Tak, a je to oficiální. Z Yuichiho se stala ženská a jmenuje se Chiki. Je to kvuli táboru...částečně. Spousta lidí mi tam řeklo že vypadá jako holka, což je běžná věc, a jeden človíček mi řekl že by měl být holka. Už jsem nad tím přemýšlela předtím, ale tentokrát jsem nad tím začala přemýšlet víc a dospěla jsem k názoru "proč ne?". No a je to tady.

Opravdu nehezké zjištění

20. srpna 2010 v 20:29 | kinixuki |  Myšlenkové pochody
ou hej
Po době dlouhé zhruba čtyři měsíce, během které jsem o sobě mohla pyšně tvrdit, že již nejsem závislá na počítači, jsem došla k nehezké věci. Pomohl mi k tomu dnešní den na počítači, který jsem těměř celý strávila bezcílným aktualizováním deviantartu a pár dalších blogů, jestli náhodou se neděje něco nového o čem by se dalo číst, případně koukat. Došlo mi, že už jsem zase závislá.

Ptačí zloděj

17. srpna 2010 v 16:40 | kinixuki |  "Náhodné" obrázky
Obrázek na DA tu.

Yey, zase jsem jednou nakreslila něco co se zdálo. Když já si něco z toho pamatovala tak úžasně že jsem prostě musela =)

Plná zážitků

14. srpna 2010 v 13:48 | kinixuki |  Myšlenkové pochody
hačí
Druhý obrázek, co jsem nakrelsila na táboře. Z těch dokončených asi nejhezčí =) Celkem toho moc nebylo...asi jen pět A4...Hačí neboli Hachie by mohlo být moc hezké jméno =D Že bych Akiru přejmenovala? To snad ne...

Teda. Tak tohle bylo něco. Tomuhle táboru se počtem zážitků nevyrovná snad už vůbec nic. Stalo se toho tak strašně moc že bych nikdy nečekala, že je možně, aby se tohle všechno stalo v průběhu čtrnácti dní. Zkusím sepsat ty nejzajímavější chvíle, ráda bych i s datumy, ale s mojí pamětí je to nemožně. Jestli vám někdo bude říkat něco o nejhorší paměti v celém vesmíru, nevěřte mu. Já se svým vnímáním času 1 skutečný den = 3 moje dny...kdo si to má pamatovat?