Hummm.

16. ledna 2011 v 15:58 | kinixuki
Co kdybych napsala článek. Něco typu "žiju". Abych konečně začala být nějak aktivní tady...na tomhle...místě. Který mě často štve tím jak moc veřejný je. Ale je to buď titulní stránka a položka v seznamu nebo ani jedno, takže...se to vybrá dost těžko. >___<


Poslední dobou se mi hromadí divná nálada a to tak že...občas mívám pocit že je všechno v pořádku, všechno je yay, ale taky se začínám vracet ke staré známé dobré emo náladě. Asi si všechno akorát moc beru. Jenže mě prostě už moc často přijde, že se snažím dělat něco, případně se nějak chovat a najednou myslím na to, jak bych tyhle věci neměla dělat protože ostatním se to nelíbí, případně mi pak všichni budou říkat emouši a já nevim co ještě >___< dobře, zním jako emouš. Možná jsem emouš. A pěěěěkně roztrhaný. Zajímalo by mě jestli se v mém případě dá ještě mluvit o nějaké konkrétní povaze.

Píše se mi sem fakt blbě...asi tak jako kdybych o tom měla mluvit před lidma, protože už vím že sem někdo chodí a že jich sem chodí daleko víc než by mělo.

Mám pocit že...že...že...něco, a že by mě s tim část lidí konečně poslala za tím psychiatrem, za kterým mě málem poslala už ta neuroložka před půl rokem. Problém ej v tom, že nevěřím, že by to nějak dokázal vyřešit, už kvuli tomu že pochybuju, že bych mu řekla jen o trochu víc než píšu teď.


Nemůžu přijít na to, co se mi líbí. Zkoušela jsem už hledat a částečně inspiračně kopírovat spousta věcí a pořád mám ooobří mezeru. Když se snažím vydesignovat si postavu, zastavím se u thože "takhle úplně ne", protože jsem se zase trefila těsně vedle toho stylu který mám ráda, ale...je to spíš jako střílení na slepo, protože prostě nevím co přesně mám ráda.

Například: dělám příběh o lese a kdykoliv se tim začnu nějak hlouběji zabývat, narazím na to, že se to vůbec v ničem nechová jako můj příběh. Kdyby to dělal kdokoliv jiný, asi by se mi to líbilo, a to hodně. Ale od toho svého bych čekala něco...prostě jiného. Ne nic víc, nic míň, ale prostě jinak. Nevím jak.
Asi bych si k tomu měla kreslit mnohem víc věcí, protože jinak než v obrázcích se mi přemýšlí blbě. Ať jsou jakkoliv zdeformované, podle něčeho to mám. Konkrétní problém tohole je, že to tak trochu vyšlo ne z nápadu ale z obrázků někoho jiného, což pro mě znamená, že kdykoliv myslím na příběh, v hlavě mám část obrázků jiného člověka a snažím se to přizpůsobovat jim.

Přeju si, aby se mi o Lesíku zdál sen. Sny dokáže tak neuvěřitelně krásně deformovat věci, které máme od jiných. Celý to překroutí a přízpůsobí našemu milovanému podvědomí, které u mě v současné době asi docela řve.


Líbí se mi, jak kreslí tenhle člověk. Možná že kdybych to zkombinovala s tímhle a tímhle, tak bych se mohla někam dostat. Sice stylově k jinému příběhu než lesíku, ale ono touhle krizí trpí asi všechny moje příběhy, více či méně.


náhodný elfí kolemjdoucí
Obrááázek...většina toho co poslední dobou kreslím jsou sketche na věci do počítače. Fan artíííím...nikdy jsem neměla tolik nápadů. Už jsem o dva sketche napřed a tu věc co dělám teď dělám nějak podezřele dlouho o___o; Chci toho stihnout strašně moc a kdykoliv se do něčeho vrhnu a pak se podívám na hodiny tak zjistím, že mi to zabralo nějak hodně času...většinou jsem se svým vnímáním času tak o den nazpět. Už mi ani nejde přoádně poznat co ej za den =___= naštěstí o tom vůbec nepřemýšlím tak, že bych nic nestihla.

Teď už ale vážně ten obrázek. Je tam tuna chyb, ale je mi to tak nějak jedno, vůbec jsem and tím sketchem nepřemýšlela, šlo jenom o to, abych měla co yvbarvit vodovkama. Mám se s nima ještě hoooooooooodně co učit, ale vážně jsem si je oblíbila *___*


To jsem zase napsala slohák...tím spíš si to nebudou číst ti lidé, které to nezajímá. No co.

Edit! Vážně se mi povedlo být pohřbena pod novýma článkama? To je důvod k oslavě! = D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama