Spaní pod pět hodin je nej.

4. dubna 2011 v 15:35 | kinixuki
Je to fakt! Vyšlo to z mého ne zcela úmyslného víkendového průzkumu. Dva dny jsem spala běžných osm hodin. Hodinové povalování se v posteli ráno už k tomu nepočítám. Následující dva dny jsem byla unavená tak, jako už dlouho ne. Navíc jsem nejspíš naspala i něco dopředu, protože včera v neděli, když mě vražedný pohled vyhnal do postele (od psacího sešítku ; ;), jsem se nějak necítila vůbec ospalá. Jak to dopadlo? Zalezla jsem pod peřinu s PSP, v Jaku a Daxterovi se KONEČNĚ, konečně po asi dvou týdnech dostala přes jednu naprosto nemožnou část a zjistila, že Jak a Daxter obsahuje pokusy na živých věcech a hezké výzkumné středisko.

Když mě začal bolet palec od věčného kroucení s oním miniaturním hýbacím kolečkem (myslím, že menší už fakt být nemůže), vylezla jsem z pod peřiny a pohlédla na hodiny. Byla jedna ráno, všude ticho, klid a tma. Co jsem tedy udělala? Rozsvítila si světlo u stolu a do čtvrt na tři nejdřív psala a pak kreslila, čímž jsem pokořila svůj rekord o nějakou půl hodinku. No, ospalá jsem ani potom nebyla vůbec, dotáhla jsem to k celému jednomu zívnutí, ale bála jsem se, jak to bude vypadat ráno, takže jsem opět využila svůj neustále zvyšujícíc se skill sugesce typu "jsi unavená a chce se ti jít spát" a povedlo se mi usnout. Výsledek? Po třech a půl hodinách spánku se cítím neuvěřitelně odpočatá. No, než mě ráno vzbudil budík, tak už stihl rachotit dobrou půl minutu a brácha mě za to teď asi nesnáší, protože to strašně řvalo a navíc to bylo zapadlé, takže jsem to nemohla hned zamáčknout, ale to je tak jediná špatná věc. Ale raději pod čtyři hodiny tak často spát nebudu, jinak se začnu blížit Yajahovi, který...je narozdíl ode mě na to zcela zvyklý a má prvotřídní zdravotní péči od svého bratra. Hm.
Edit! Protože mi došlo, že až na Yone to nejspíš někdo nepochopí, bude úryvek. *gasp*
"Hádám," začal a uchopil peříčko, které jsem měl připevněné k mé jediné ozdobné náušnici, "že ty jsi z klanu Iwe." Rukou jsem se pokusil vyškubnout mu své peříčko. Nelíbilo se mi, jak moc blízko mě byl.

Je zajímavé kreslit scénky z šamanské věci, ale ještě zajímavější je parodovat je. Nejlépe ve škole během výkladu, společně s psaním zápisků nebo ještě lépe během samostatné práce. Nebo písemek! Tenhle minikomiks sice není zrovna ten případ, ale už jsem něco kreslila, když jsem čekala na onen povel "seberte zezadu".


Když už jsem u těch příběhů, řekla jsem už, že mám ráda Alexe? 8D Mám ráda Rybáře. Za víkend jsem zaplnila čtyři stránky v mém zápisníčku, což...není moc, protože kašlu na jakékolvi rozvádění, které by později nešlo pořádně nakreslit a navíc píšu poněkud miniaturním písmem. To je důvd, proč nemám ráda linkované sešity: do jedné jejich linky nacpu něco málo přes dvě své. Koho zajímá, že mi to místy jede skoro až o 10° nahoru? Větší problém je, kde to je. Jestli se stoupání řádků řídí náladou, tak proč mám tak dobrou náladu při psaní o naprosto...zfetovaném Naryovi? On za to nemůže...to jeho únosce...

Článek začíná být dlouhý, čas ukončit. Písničkou! Nygen Dale - This is my Life (Ambient Mix). Love. Ještě se vypořádat s tou fuj náladou, která mě donutila seknout s právě rozdělaným počítačovým obrázkem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yone Yone | Web | 4. dubna 2011 v 18:41 | Reagovat

Kirtaaaa! D8 D8 D8 D8
Haaaa... o tomhle jsi mi neříkala. x") článek, ve kterém jsem se dozvěděla skoro samé nové věci, ou jéééé.
Chtlě bych vědět, jak se tady Kirta tváří.. proč nesedí obráceně? X"D
S linkovanými sešity jsem na tom stejně. X"D Ale nejraději píšu do počíteče- můžu mazat jak chciiii. :"D

Hahaaa... a dobrou náladou při psaní o zfetovaném Naryovi  mi.. něco připomínáš- třeba to, s jakým nadšením jsem ségře včera vyprávěla o tom, co se v příběhu stane. (ty otevřené zlomeniny, kašlání krve, zabíjení kamarádů a podobně- mám toho celou sbírku, není divu, že je ten příběh tak dlouhý. Jsem zrůůůůda)

2 kinixuki kinixuki | Web | 4. dubna 2011 v 18:58 | Reagovat

To není jen Kirta! To je Kirta s výrazem =___= ! a jestli budeš pozorně prohledávat jeho vlasy na druhém obrázku, uvidíš, že je...tak trochu grrrrr. Původně sjem si ho chtěla ankreslit ještě do dalšího rámečku pod to ale....nešlo mi to nijak rozvrhnout, tak jsem to vypustila xD
Ale počítač nemůžeš mít všude sebou D: Teda, ten sešítek taky netahám, ale do sešítku můžu psát kdykoliv.

xD Hehe, zabíjení kamarádů. To krvavé tam ale mam fakt jenom jednou D: Jsme na své postavy zlé. *pochybuje, že nad tím dokáže někdy přemýšlet jako že to dělá ona*

3 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 4. dubna 2011 v 20:09 | Reagovat

Nevím sice kolik hodin spát je nejlepší, ale vím, že když jdu spát později tak se mi lépe vstává, naprosto to nechápu, ale je to tak.:O

Ix dé.xD Promiň, ale věta "Moje peříčko!" mi vyzněla stejně jako "Moje pastelkaa!" xD
Ale komix je velmi těžká věc, obdivuju že jsi ty dvě okénka nakreslila tak podobně. (Naposledy co jsem já dělala jednu stránku komixu tak to bylo 5 hodin.. Nezdálo se to.xD)

Paroduješ svůj příběh?xDD

Já píšu do kostiček.xD
Co? Zfetovaný Narayen? Máš ponětí jak je nepříjemné, když jsi jediná kdo naprosto netuší o co jde?xD

Tuhle písničku znááám! Konečně jí mám, díkec.xD

[1]: Haha! To mám z toho že nemám co dělat a čtu si cizí komentáře, našla jsem docela slušný spoiler.xD

4 Yone Yone | Web | 4. dubna 2011 v 20:20 | Reagovat

[2]: Já vím. :) ale když nemám počítač, mám výtisky toho napsaného v počítači. X"D Když někam jedu na dýl, vždycky tisknu... akdyž mě něco napadne ve škole, píšu do sešítku, ale to nikdy není přímo navazující, takže počítač nepotřebuju.

Já nad tím nepřemýšlím jakože to dělám já.. kecám, jo trochu nad tím tak přemýšlím.. jenže.. já se tím moc netrápím- viděla jsi, s jakým výrazem tyhle věci vyprávím (a to jsi ještě neviděla.. extrém. Včera jsem byla hodně kjááá.)

A jo! Kirta je docela dost grrr... má ve vlasech... NĚCO! (něco je výraz pro tu věc co má ve vlasech (naběhlá žilka? X"D). Z Deníka Pána Démonů... "Eklipsy, ty se zlbíš?" "Ne nezlobím.." "Ale co to máš na hlavě? Máš tam tři..." Aaaahhh... to je jedno. X"D kvůli téhle scéně jsme tomu začali říkat "něco". Ale pokud jsi to nečetla, nevím, proč to píšu. X"D

5 Yone Yone | Web | 4. dubna 2011 v 20:23 | Reagovat

[3]: X"D Pro ten případ jsem to napsala tak obecně. Kdyby si to někdo přečetl.. tohle přeci nebyl žádný pořádný spoiler. Neřekla jsem kde ani komu se co stane- a tyhle věci jsou hrozně obecné. (snad kromě zlomeniny, ale ta je prostě jen hrozně fajn. :"D Mám tam ještě o moooc víc různých věcí.)

6 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 4. dubna 2011 v 20:35 | Reagovat

[5]:Pro mě to je spoiler! Pro mě spoiler cokoliv nového.xD A netušila jsem že se budou zabíjet kamarádi.:O
(Sakra, zas jsem četla víc než jsem měla.xD Ale aspoň jsem si vzpomněla, že si mám jít koupit další díl DPD.xD)

7 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 4. dubna 2011 v 20:39 | Reagovat

Ejhle, spam!

8 kinixuki kinixuki | Web | 4. dubna 2011 v 20:46 | Reagovat

[3]: Je to asi tak stejně logické jako větší unavenost z normálního počtu naspaných hodin = ]

Jo! To je přesně to, na co jsem myslela. Když si chce někdo pučit mojí pastelku/tužku/gumu/pentiku/apod., křičim právě tohle.
8"D ono je to...strašně odlišný xD Nedokážu stejně nakrelsit ani ty stromy vzadu xD Kdybych měla dělat stránku plnohodnotného komiksu tak...jsem to naposled dělala před víc jak dvěma rokama a byla to ještě větší čmáranice než teď, takže...to nemůžu posoudit xD Měla bych udělat nějaký plnohodnotný komiks a ne jenom tyhle minivěci...

Myslím, že nejsi jediná xD No, on je otrávený nehezkým jedem, díky kterému je ve zcela "ueeeeeeh" stavu. Ehm...jak to vysvětlit? Tohle je začátek příběhu, takže spoilery by nemusely vadit ale...kolik toho víš o světě? *žije v domění, že základy má někde tady roztahané po blogu*

[4]: ale pořád to musíš tisknout. A to jde blbě, pokud ti už půl roku nefunguje tiskárna...*headdesk* všechny referáty přepisuju ručně D: naštěstí si už neberu když nemusim...

ANO, VIDĚLA. Dokážu si to představit. Měla jsi mě slyšet, jak sjem bráchovi vyprávěla o hardcore Nathanelových sešitých očích s poněkud velkým zápalem a pak mu další hodinu vysvětlovala, že Rybáři NEJSOU brutální...až na tohle.

xDDDDDDDDD to si pamatuju xDDDD "máš tam tři..." xDDDDD tohle mě vždycky vraždí xDDDDD Raenef je strašný páááčko xDDD neeeeeee, teď se kvuli tobě budu strašně dlouho smát xDDDDD já chci Deník pána démonů domů...ale jeden díl stojí 250 korun D:

[5]: Výhodná věc psát obecně! Kdybych to nedělala, mohla by sis domyslet věci ke konci Šamanů. KOUKAJÍ NA TEBE Z PAPÍRUUUUUU~♫

9 kinixuki kinixuki | Web | 4. dubna 2011 v 20:55 | Reagovat

[7]: Mně to nejde zapnout D: jakmile klinu na komentáře, je to jako by tu nebyly vůbec žádný >___<

10 KaThea KaThea | Web | 4. dubna 2011 v 20:56 | Reagovat

To je roztomilý komix. x3 Sice nevím, o co tam jde, ale to nevadí. XD

Půl minutu? O_O Tomu ty říkáš nějaký čas? XD Mně budík zvoní s pětiminutovými přestávkami půl hodiny než mě vzbudí. XD Tedy to, když spím šest hodin... To je nejhorší čas. D: Dneska jsem tak spala zase. A buď se to dělo doopravdy a já to měla ráno domotané nebo se mi ve snu fakt zdálo, že nemůžu spát. XDD No spíš to mám zmatené, protože jsem se doopravdy v noci několikrát vzbudila (hrozně mi teče z nosu, to jsem už hodně dlouho nezažila. D: Musela jsem se vysmrkat, jinak bych se udusila. XD Ne, myslím, že jsem spíš dýchala ve spánku pusou... Ono to smrkání ani moc nepomáhá. X"D) A šla jsem spát asi o půlnoci (takže zase šest hodin D:). To noční probouzení mám za to, že jsem Kala v poslední kapitole nenechala vyspat. XDD (On se tedy probouzel kvůli nočním můrám.)

... Tak už to chápu. XD Přečetla jsem si úryvek. XD

Zfetovaný... 8D kdosi... XD Nechci mu komolit jméno. XD

Ta písnička je super, už mi na ni dávala odkaz Yone. 8D

11 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 4. dubna 2011 v 21:04 | Reagovat

[9]: To se mi taky stávalo, dej prostě povolit všechny smazané, nebo něco tak..

12 kinixuki kinixuki | Web | 4. dubna 2011 v 21:19 | Reagovat

Žjůůůů, ty komentáře se nějak hromadí D8 to je na mě až moc nezvyk D8

[9]: Já se relativně často budím PŘED budíkem! 8D Většinou to zamáčknu v prvních dvou vteřinách, když to není skoro vůbec slyšet. Mam tam písničku se zatraceně tichým začátkem a v kombinaci se zesilujícícm budíkem je to skvělá kombinace 8D kdysi jsem měla mobil, kterej ještě před spuštěním písničky dělal takový neuvěřitelně tichý zvuk který skoro nebylo slyšet...a to mě vždycky vzbudilo.
Joooj, tyhle sny jsou strašné. Přímo tohle se mi nikdy nepovedlo, ale kdysi jsem mívala sny o tom, že sjem šla spát a hned pak se probudila. Psychika už ten den udělala svoje =___=
xDDD
Kwiri taky na začátku moc nemohl spát...a taky se probouzel hlavně kvuli nočním můrám xD

Ty čteš článek během psaní komentáře? xD Já to dělám jenom u odpovídání...*headdesk*

Naryaaaaaa! *love* *je schopná to křičet celý den* Naryaaaaaa. <3

Co? xD Yone přeposílá dál písničky, co se mi moc mooooc líbí a ještě k tomu se to líbí i dalším lidem? Od kdy? D: Svět se bortííííí D8

13 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 5. dubna 2011 v 10:31 | Reagovat

Já to napíšu znova, teď mám čas.:D
[8]:  V kolik jsi šla spát dnes?:D

Bezva! Takže jsem to vycítila správně.xD
Já něco takového už ani nekřičím, Míša si vždycky něco pujčí.:'D Ale křičím teprve když mi to nevrátí.xD

Náhodou, je to dobré. Lidi by si toho stejně ani nevšimli.xD (Všichni jsou nevděční, to bys mohla vědět.xD)

Otrávený?:O .. Jo Svět, aha! .. Budu muset jít hledat, vím velké kulové.xD

14 Yone Yone | Web | 5. dubna 2011 v 15:21 | Reagovat

[8]: Já to tisknu jenom když někam jedu... X"D (ale tu první kapitlu už mám vytisknutou asi třikrát- s miniaturními rozdíli. Měla bych se naučit ty staré neplatné výtisky vyhazovat, pak se mi smíchají, mám v tom bordel a ve výsledku tisknu znova. X"D Naštěstí je u náš tisknutí docela levné, protože máme laserovou tiskárnu...

X"D No... podle mě se taky tak úplně nedá říct, že by Rybáři nebyla brutální. :"D (Ale! jsou i brutálnější věcí... třeba to moje. *zabít. Neměla bych to tak přehánět! D8 D8 D8 Já vím, že mám otupělé lidské cítění a že jsem moc četla Shounen*)

Deník Pána Démonů je ňuf. Musím si půjčit ty poslední dva díly.. :"D

X"D Už od včera jsou přečtenííííí! Ale celou dobu byli skoro dočtení. X"D Protože ten poslední dlouhý čas co jsem na to zapomínala mi chyběla do konce asi tak A4 a půl...

[6]: Netušila si, že se budou zabíjet kamarádi? Ale to jsi mohla tušit, vzhledem k tomu, v jaké míře se tam zabíjí. X"D X"D Ale to neva... ten příběh je hlavně o přátelství a až na vyjímky má skoro každý nějaké přátele- takže vlastně vůbec nevíš, kdo je kandidát na úmrtí č. 1.

15 kinixuki kinixuki | Web | 5. dubna 2011 v 18:01 | Reagovat

[13]: Dneska? Chvilku po půlnoci, myslím...možná před, ale unsula sjem rozhodně až po xD yay za nejméně půlhodinové usínání! 8D

On ten jed je vlastně taková menší droga, takže zfetovaný. Šamani jsou zfetovaný pořád...až se z toho jeden předávkuje = l
Fakt netuším kolik toho tady mam D: je dost dobře možné, že skoro nic...to i na DA bude možná u toho jediného rybářského obrázku víc xD

[14]: Táta říkal cosi o tom, že taky koupí laserovou...ale na čtvrtek potřebuju černobíle vytisknout mapu Ústí na úkol ze zemáku xD jestli to máma zítra nestihne v práci, jsem v háááááji, protože to mělobýt na dnešek a tisknutá mapa je povinná xD

Oni ale nejsou! D: Troooošička věcí a lehká dystopie.
...nebo šamanská věc. Já to mám otupělé kvůli tomu, že žiju v přesvědčení, že lidi začali o těhlech věcech takhle přemýšlet až v moderní době. Před tím byla krev zcela běžná...

Já to nečetla už strašně dlouho xD předposlední díl je nej! Mám ráda velkého Raenefa. Má hezký očka! 8D

Ohooooooo.

16 KaThea KaThea | Web | 5. dubna 2011 v 18:32 | Reagovat

[12]: Před budíkem se budím jen, když se mi špatně spí. :"D Ale jinak se mi to nestává...

Já píšu komentář během čtení vždycky. xD Já bych jinak zapomněla, co chci napsat.

Kdo je Narya? 8D

Ona mi dala odkaz jen do komentáře ke Kopii, protože to poslouchala během čtení. xD

17 kinixuki kinixuki | Web | 5. dubna 2011 v 19:09 | Reagovat

[16]: Já...už vlastně teď taky o___o; no, tak střídavě xD

Narya jeeeee...hlavní hrdina Rybářů xD

18 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 8. dubna 2011 v 22:33 | Reagovat

[15]: To je vcelku brzy.:O
Ty usínáš půl hodiny? Yay! Já dvě až tři hodiny.:'D

Takže Narayen je feťák, jestli to dobře chápu?xD

D:> Nechceš napsat popis postav? A zveřejnit to?xD

19 kinixuki kinixuki | Web | 8. dubna 2011 v 22:47 | Reagovat

[18]: HOOOO, to bych nechtěla. A já si myslela, že mám problémy s usínáním x___x když neusnu do hodiny a rodiče už spí, tak obvykle zapínám počítač a jdu psát...nebo kreslit.

Neeeeee xD On za to nemůže. Jed je ale praktická věc pro únosce.

Ale já vážně nevim, co bych tam napsala! D: a popisy postav mi samotné nikdy nešly.

20 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. dubna 2011 v 13:09 | Reagovat

[19]: Jo, to bych udělala taky, kdybych neměla strach z té úžasné tmy a matky.:'D

Já myslela že praktická věc pro únosce je nějaká zbraň.xD
A kdo že ho otráví?

Ne? Vždyť to jsou jen údaje.xD Věk, barva očí, vlasů a pleti. Oblečení, tělo, povaha, rodina a úloha v příběhu.xD

21 kinixuki kinixuki | Web | 9. dubna 2011 v 15:26 | Reagovat

[20]: Tma je super. Vražedný pholed tak super není. Proto musím nejdřív tu dlouhou dobu čekat...a pak je hodně velký průšvih, když na to vražedný pholed přijde.

Pokud chceš spolehlivě držet rukojmí, je to jed *___* únosce je...ehm...šílený bezdomovec. Buď mu říkám takhle, nebo týpek s havraníma divokýma vlasama. Nemá jméno, protože nepotřebuje xD

Ale...já u většiny postav tohle nemám xD Snad jenom Narya má jak barvu vlasů tak očí...a povahy jsou ve vývoji. Stejně jako všechno ostatní xD vážně, nemůžeš tohle po mě chtít nějaký čtvrt rok po tom, co jsem se Rybářům začala pořádně věnovat a do toho dělala milion jiných věcí xD (jako například se rozhodovala, v jakym stylu to sakra budeeee)

22 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 13. dubna 2011 v 23:24 | Reagovat

[21]: Tma není super, tma je často JAU.xD Já mám v pokoji démony (naprosto vážně xD), takže to ani trošku super není.T_T
Náš vražedný pohled teďka spí, jestli se vzbudí, tak mě zase zabije.xD

Ty se v tom až nebezpečně vyznáš.:O
Šílený bezdomovec.xDD

O_O Ne? Já, jakmile ke mě přijde nápad na postavu, tak už o ní vím, že má zelenožluté oči a černé vlasy!xD
Já na YTTA makám už asi půl roku.:O

23 kinixuki kinixuki | Web | 14. dubna 2011 v 13:43 | Reagovat

[22]: 8"D *včerodneska se pěkně o něco přerazila* Jakmile můj vražedný pohled spí, jsem bez internetu...

Ehehe...sny? Nebo spíš časté představy na tohle téma. Hmm...on to možná není úplný bezdomovec, ale...asi jo. V tom městě se spousta lidí jen tk někde poflakuje. Ani Narya s Alexem nemají jistý stálý domek...a stejně by od něj většinu času byly moc daleko, než aby to tam stihli do setmění.

Já...ne. Jsem schopná mít postavu komplet bez barev už...*přemýšlí nad nejstaršími oc* přes tři roky?

24 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 15. dubna 2011 v 23:45 | Reagovat

[23]: Hehee.x,D
Počkej, když tvůj vražedný pohled usne.. Tak .. Zase jsem něco nepobrala.. Změna, že.xD

Taky máš představy které by dost dobře mohly být sny?
Stihli? Oni mají /také/ nějaké úkoly?~

O_____O""

25 kinixuki kinixuki | Web | 16. dubna 2011 v 11:46 | Reagovat

[24]: Vražedný pohled na noc vypíná internet...

Hahaaa, zrovna dneska si nejsem jsitá, na co všechno jsem myslela před spaním a co bylove snu...
Nu, úkoly mají taky, ale ty je takhle šíleně časově neomezujou, pohybovat se městem po setmění je totiž vysoce nebezpečné. Oni tam nežijí jen lidé...

26 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 17. dubna 2011 v 0:32 | Reagovat

[25]: Je zlý.T__T

A to se mi stává pořád!xD Jenže celodenně.T^T
Co se ti zdálo?♥

Jaké úkoly?~
Ó, co tam žije?:O Lykani?xD

27 kinixuki kinixuki | Web | 17. dubna 2011 v 11:04 | Reagovat

[26]: Běžné úkoly...doruč tohle sem, pomoz tomu chlapíkovi tam...
Dewové = 3 myslím že jsem obrázek žádného z nich na blog ještě nedala...no, zatím mají jakousi určitou formu jenom 2,5 xD

28 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 17. dubna 2011 v 11:12 | Reagovat

[27]: Oni pomáhají, jéé!~ xD
Dew? Deviantart řádí?xD
Někdy ukaž.:3

29 kinixuki kinixuki | Web | 17. dubna 2011 v 12:20 | Reagovat

[28]: xDDD to mě ještě nenapadlo xD akorát jistá podobnost k devům...dokonce i tím co jsou...haha, česká wikiepdie je fail. Nu, v hinduismu a buddhismu to jsou takoví...duchové. Jaj, slovo duch by mělo mít několik různých forem, je to strašně obecné D: ...a proto těm svým neříkám duchové ale dewové (jednotné číslo dewa). Btw, to, že deva je to, co je, jsem zjistila až potom xDDD

30 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 17. dubna 2011 v 14:41 | Reagovat

[29]: Duchové? Jako, duchové lidí, nebo.. něco jako bohové spíš? xD

31 kinixuki kinixuki | Web | 17. dubna 2011 v 15:03 | Reagovat

[30]: Spíš jako bohové xD vždyť to říkám. I angličtina má dva výrazy...

32 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 21. dubna 2011 v 11:33 | Reagovat

[31]: .. Chci ten příběh číst. xD Za kolik? xDD

33 kinixuki kinixuki | Web | 22. dubna 2011 v 9:50 | Reagovat

[32]: >8 )

34 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 22. dubna 2011 v 13:56 | Reagovat

[33]: Za hodně? D8

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama