Květen 2011

Dneska je...středa?

25. května 2011 v 19:17 | kinixuki
Vážně mám ten pocit, že už druhý den mám stále pondělí. Pomáhá tomu hlavně to, že moje paměť získala zajímavou vlastnost - je lepší na věci, které se staly předevčírem než včera. Ono se to nějak vyvine. Mezitím bych sem mohla dát pár obrázků. protože mi přijde, že to tu trochu obrázkově zaostává. Eh...

Teeku! Nakreslila jsem mu masku, se kterou jsem spokojená. To je...jednoznačný úspěch. Ještě ho nějak budu muset vyřešit celého, protože se mi na něm pořád něco nezdá.
_-_
Mimochodem, vyhlásila jsem neodkladnou válku anatomii předloktí.

...
A když už jsem se náhodou dostala ke skeneru, vzala jsem i toto -

- protože můj školní skicák se rád náhodně otevírá na stránce s tímhle a já si to nějak oblíbila i přes to, že je to zcela náhodná smíchanina asi tak pěti obrázků , na které jsem si zrovna vzpomněla a ještě pár vlastních věcí. A taky jsem konečně přišla na to, co jsem dělala špatně kdykoliv, když jsem kreslila sedícího kohokoliv v plandacích kalohtách.

...
Včera, totiž v pondělí, jsem na výtvarce vyfasovala i svůj...stojánek na štětce, protože tomu nemůžu vymyslet jiné praktické využití.

Fotím fakt příšerně, ale jednou, jednou nad bleskem zvítězím. Jednou! Tady toho naštěstí nebylo moc, co by se dalo zkazit, takhle zvláštní jen o malililinko sytější barvy to má i v reálu. Protože...jsem glazovala napsoled nejmíň před pěti lety a zapomněla, jak se ta glazura někdy chová... *headdesk*
Kdo uhodně, co to je, nebo co to aspoň trochu připomíná, dostane bod a může si s nim dělat co chce. Pořád nechápu, jak to v tom někdo může nevidět...z asi pěti lidí co se odvážilo něco říct to nedal nikdo =___= cítím se...nepochopena.
Tuhle vtipnou věc jsem dělala i mým velmi, velmi oblíbeným balakrylem *ironie* a vznikla docela slušná černobílá patlanice, o které učitelka řekla že "vypadá celkem 3D" (a já z kroužku odcházela plná štěstí a pocitu sebeuspokojení) a...byla bez jakéhokoliv varování zařazena mezi věci, co poputujou na výstavu. To znamená...že tam budu mít aspoň dvě věci. >___<;

---
Písnička - L.S.G. - Blueprint (Reworked)- pro mě pravděpodobně už navždy spojená s Letter Bee, protože mi to jela dokolečka prvních zhruba deset kapitol. Po zbytek Letter Bee jsem poslouchala celý set (L.S.G. - The Singles Reworked <3) a...safra, já si to Letter Bee strašně oblíbila <3 Nikdy mě nenapadlo, že by to mohlo být...takový a chci se uškrtit za to, že jsem na to kašlala dobrý tři roky, co o tom vim a tohle mi visí nad stolem. Chci další díl. A pak...budu slintat. Gaucheeeeeeeee <3

Pět Tenrisů!

13. května 2011 v 19:42 | kinixukiMenší "miniprojekt" čmáraný ve škole posledních pár dní, který sjem konečně dovedla do konce a teď mám...pět Tenrisů na jedné stránce. Yapí! Dobře, vypadá to velmi, velmi vtipně, hlavně ten spodní, protože jsem si zvykla kreslit moc úzké hrudníky (skuteční lidé jsou strašně širocí...) a zapomněla na to, že Tenris is a maaaaan. (<---já musela. A tu anglickou verzi mám asi nejraději. A TEN NOS. No nic, zpět k obrázku.) Všeobecně vtipné je i to, že na každém obrázku má poněkud jiný xicht, takže se budu muset naučit tohle umět udržovat. A taky...má vtipné tetování, ale já ho prostě takhle vidím a je mi jedno jak bolestivé to muselo být >8l navíc když se to myslím dělá ve věku kolem sedmi let. A už má asi šestou verzi papuchalčího zobáku. Proč, proč to nidke nebylo jako obrázek u kapitoly? T^T (kterým stejně nevěřím - viz. silueta Torakova táty. Fuuuuuj. Ani neměla dlouhé vlasy. Double fuuuuuj.)
No. Kdo nečetl Letopisy z hlubin věků, toho Tenrsi tímto (nechám na představivosti onoho náhodného čtenáře) donutí, aby si je přečetl. Jděte jděte jděteeeeeeeee.

A rychločlánek psaný ve schnoucím mezičase rychle ukončím - Genuine - Deep Draw, protože dneska jsem na internet vůbec nechtěla a raději si půjdu užívat SVOBODY, která neobsahuje 100 stránek povinné četby denně. Hooooooo. Svobodaaaaa.